Чи законне рішення Рівнеради про заборону алкоголю – позиція Верховного Суду

Фото ілюстративне


Як відомо, з 2015 року Рівнерада рекомендувала закладам торгівлі заборонити продаж алкоголю з 22 до 8 години. На відміну від інших міст, у Рівному це рішення ніхто не оскаржував у суді. Для запобігання такої можливості у майбутньому, найближчим часом документ хочуть доповнити посиланням на закон від 2018 року, який, як стверджують в управлінні торгівлі, дозволяє органам місцевого самоврядування самостійно визначати час продажу алкоголю у містах та селах. Об этом сообщает КОРР со ссылкой на СМИ.


Однак позиція касаційного адмінсуду у складі Верховного Суду, з посиланням на закони старіших редакцій – інша:


сільські, селищні та міські ради наділені повноваженнями встановлювати заборону або обмеження продажу пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів лише на час проведення масових заходів.На це посилається рівненський адвокат Юрій Клекотка. У дописі на своїй сторінці у Facebook він зазначає:


- Ну тримайся Рівненська міська рада та її виконавчий комітет. Скоро і в Рівному ми будемо купувати алкоголь тоді, коли нам заманеться. Хто зі мною в суд?!?!Однак, якщо Рівнерада таки встигне відредагувати рішення, це може ускладнити оскарження.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/chy_zakonne_rishennya_rivnerady_pro_zaboronu_alkogolyu__pozytsiya_verhovnogo_sudu_242021.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя